VC Zdeňka Ludvíka v Prostějově

DEN 1 (napsala Markéta)

  Nakonec nestartoval Ondra, který se odhlásil a Honzík, který byl ráno úplně ne ok a věřím, že viroza pomine a bude brzy fit.

  Jinak mi dnes ukáply trenérské slzy a jsem na všechny moc pyšná.

  Zde je dnešní bilance:

  Gabriel 1. 4/0

  Richard 1. 4/0

  Štěpán 3. 1/2

  Ella 2. 2/1

  Kuba Šenk 1. 4/0

  Kuba Podz. 5. 3/2

  Velké díky za předvedené výkony, za neskutečnou podporu všech. A jízda nekončí máme před sebou další výzvy a zítra dvě želízka v ohni.

  DEN 2 (napsal Standa)

  Včera jsem Prostějov sledoval ještě spíš z postele. Dnes jsme s Ráďou Markétě dovezli Sofii a Vojtěcha. Doprovodila je ještě Simča, které se evidentně stýská. Je jasné, že v U16 už slabé závodníky nenajdete. Potvrdil si to Vojta, ale ani on se zadarmo nedal. Sofie si zase vybrala svůj pohár smůly a bramborovou oplakala. Dvě výhry (porazila i vítězku) a dvě prohry na kov dnes nestačily. A já jsem včera a dnes hodně přemýšlel. Pořád se potýkáme s překážkami, hážou nám klacky pod nohy. Občas bojujeme i tam, kde se vyhrát nedá. Ale pak se naši svěřenci objeví na takovém turnaji, jako byl včera a dnes v Prostějově, a i když chvíli pláčou oni a pak třeba tajně trenéři, víte, že tohle chcete. Že stojí za to být součástí juda. Má velká poklona všem. Dnes zcela bez rozdílu věku a umístění. Jsem a budu pyšný, že s vámi můžu být. DĚKUJI.

  Celoroční nábor malých a velkých zde. PO-ČT 16:00-17:00
  Přejít nahoru