Malá cena NJ – fotky a videa

Malé ohlédnutí za náročným víkendem. Ráda bych touto cestou moc poděkovala všem,kteří jakýmkoliv způsobem pomohli při organizaci přespávačky a malé ceny ( s organizací, s jídlem, s úklidem atd.).

Vzhledem k počtu účastníků to nebylo jednoduché a samotnou mě překvapilo, kolik lidí se závodů zúčastnilo. Velké poděkování také rozhodčím a trenérům spřátelených oddílů, kteří nás podpořili svou návštěvou. Bereme to jako výzvu pro další rok, uskutečnit velkou cenu v nějalé hale, aby byl prostor pro závody vzhledem k velkému zájmu komfortnější. Ne vše vyšlo na 1 a máme se kam posouvat, přesto si myslím, že jsme to zvládli velmi dobře a udělali pro naše novojičínské judo dobrou věc.

Závěrem gratulace našim závodníkům, kteří nás reprezentovali jak nejlépe uměli a předvedli velmi pěkné judo. A díky za video sestřih celého dne Jiřímu Fiedlerovi.

– Markéta

Naši Malou cenu Nového Jičína poctili svou návštěvou hejtman Moravskoslezkého kraje, Ing. Josef Bělica a starosta Nového Jičína, Mgr.Stanislav Kopecký, kteří na fotce dekorují vítězné dívky. Zároveň chci poděkovat řeznictví H+H, které nás svými skvělými výrobky podpořilo. Turnaje se zúčastnilo 128 judistů ze 14 oddílů. Přijeli i judisté ze Slovenska. Naši činnost dále podporují NSA a Město Nový Jičín.

– Standa

Celoroční nábor malých a velkých zde. PO-ČT 16:00-17:00
Přejít nahoru