LÉTO CAMP 2023

Ve dnech 21.-26.8.2023 proběhne oddílové soustředění LÉTO CAMP 2023.

Soustředění bude zaměřeno na zlepšení techniky Juda, na odzkoušení nových technik Juda, na zlepšení fyzické kondice a samozřejmě i na kvalitní regeneraci. Budeme se snažit výletovat a provádět venkovní aktivity v závislosti na venkovním počasí.

U vybraných borců naši techničtí komisaři provedou praktickou a odbornou zkoušku vašich dovedností a znalostí, za účelem zvýšení odbornosti a získání tzv. vyššího pásku.

Nezapomeňte si vzít základní věci jako je: kimono, spacák, polštář, karimatka, oblečení do tělocvičny, oblečení na venkovní aktivity (berte v potaz počasí – může být horko a svítit slunce, nebo zima a pršet), oblečení na převlečení, sportovní obuv, přezůvky do tělocvičny, kraťasy, tepláky, plavky, ručník, prostředky osobní hygieny. Peníze dle uvážení.

Dítě musí mít s sebou základní doklady (pokud má) a kopii zdravotní průkazky pojišťovny.

Upozorňujeme, že dítě by mělo být zdravé. Pokud má nějaké zdravotní problémy, nebo má užívat nějaké léky, tak neprodleně informujte vedoucího campu Zbyňka Vrška.

Chceme si to všichni užít, zlepšit naše dovednosti a stmelit náš team a udělat si nové kamarády na celý život.

Stále ještě máme volná místa, tak kontaktujte našeho Velkého Šéfa Stanislava Brídzika, který s vámi dojedná podrobnosti.

Sejdeme se na naší základně Poděbradova 134/1, Nový Jičín v pondělí 21.8.2023 v 8:00 a ukončení a vyzvednutí borců proběhne v sobotu 26.8.2023 v 10:00.

Těšíme se na vás!

Celoroční nábor malých a velkých zde. PO-ČT 16:00-17:00
Přejít nahoru